Rinvada House Villa

  • 60 m²
  • 1 soverom
  • 2 baderom

På Rinvada House Villa befinner du deg kun en 25-minutters spasertur fra Museum Siam og i nærheten av Sol Heng Tai.

Boligen ligger 3 km fra sentrum av Bangkok og i nærheten av The Jam Factory. Nang Lerng stallbygning er ca. 10 minutter unna med bil. Nang Gin Kui serverer asaitiske retter og ligger bare 5 minutters gange fra boligen. Villaen ligger et par minutter med bil fra Lumphiniparken. Villaen ligger innenfor en 10-minutters spasertur fra Hua Lamphong MRT-stasjon t-banestasjonen og 650 meter fra Taksin Hospital bussholdeplassen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Rinvada House Villa Bangkok
Cozy Canal House 1 Min To Mrt & Street Foods
pris kun for mobil

Cozy Canal House 1 Min To Mrt & Street Foods

419 m fra overnattingsstedet
77 Old Town
pris kun for mobil

77 Old Town

8.9
Fabelaktig 38 anmeldelser
529 m fra overnattingsstedet
USD 171 USD 154
per natt
Colonial Shophouse With Terrace In Chinatown
pris kun for mobil

Colonial Shophouse With Terrace In Chinatown

6.0
Trivelig 1 anmeldelse
705 m fra overnattingsstedet
USD 114 USD 103
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Don Mueang internasjonale lufthavn
    26 km

    Togstasjoner

    Hualumphong Train Station
    800 m

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Tørketrommel
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    På rommene

    • Sitteområde
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Datamaskin på rommet

    Design

    • Parkettgulv

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 20:00
    Utsjekking: fra 05:00 til 12:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er de mest populære turistattraksjonene i nærheten av Rinvada House Villa?
      Du kan besøke The Jam Factory, som ligger i nærheten av Rinvada House Villa.
    • Hvor mye koster det å bo på Rinvada House Villa?
      Prisen for en natts opphold i Rinvada House Villa er $215.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Rinvada House Villa?
      Gjester på Rinvada House Villa må sjekke inn senest 20:00 og sjekke ut før 12:00.
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av Rinvada House Villa?
      Restauranter i nærheten av Rinvada House Villa inkluderer Thong Fah og Yok Yor Restaurant.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Don Mueang internasjonale lufthavn
    26 km

    Togstasjoner

    Hualumphong Train Station
    800 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Rinvada House Villa Bangkok

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk